Аматори з Харківщини пройшли у другий раунд Кубка України з футболу

21.08.2019 10:47 Спорт
Вчора, 20 серпня, змагання у турнірі серед професійних клубів розпочав аматорський колектив з Харківської області «Вовчанськ».

Як фіналіст Кубка України серед аматорських команд, ФК «Вовчанськ» заслужив взяти участь в Кубку України серед професіоналів сезону 2019/20 років.

«Вовчанськ» волею жереба в 1/64 зіграв проти команди, з якою зустрічався у фіналі Кубка аматорів — «Авангарда» зі Бзіва Київської області.

Як повідомляє прес-служба «Вовчанська», в основний час матчу команди сильнішого не виявили (0:0), і колективів чекали ще два додаткові тайми. Перша п'ятнадцятихвилинка також обійшлася без забитих м'ячів, а ось у другому екстра-таймі «Вовчанську» вдалося домогтися свого. На 113-й хвилині матчу Олексій Покосенко майстерно виконав штрафний удар, забивши в кут воротаря. А через 5 хвилин Данило Соломаха подвоїв перевагу партнерів — 0:2.

«Вовки» здобувають важку перемогу і проходять в 1/32 фіналу Кубка України. Жеребкування цього раунду відбудеться сьогодні, 21 серпня.