Чемпіонат світу з футболу – 2022: Англія розтрощила Іран

21.11.2022 18:30 Спорт
Збірна Англії розпочала свій шлях на чемпіонаті світу з впевненої перемоги над Іраном.

Вчора, 20 листопада, розпочався чемпіонат світу з футболу – 2022 у Катарі, який триватиме до 18 грудня. У матчі-відкритті Еквадор здолав країну-господарку збірну Катару 2:0.

А сьогодні, 21 листопада, пройшов другий матч мундіалю, в якому Англія зустрічалася з Іраном. Перед початком зустрічі іранські футболісти відмовилися співати гімн своєї країни. Ймовірно, такий жест демонструє протест проти політики державного ладу щодо прав людини.

Європейці відрили лік голам в матчі на 35-й хвилині поєдинку, а на відпочинок пішли, ведучи в рахунку 3:0. По перерві глядачі побачили ще п’ять голів, а англійці у підсумки виграли 6:2. У цьому матчі було оформлено два дублі. По два голи забили англієць Букайо Сака та іранець Мехді Таремі.

Суперники цих команд по групі В США та Вельс свій матч проведуть сьогодні, початок о 21:00 за київським часом.

У другому турі Англія зустрінеться з американцями, а Іран – з валлійцями. Ці поєдинки пройдуть найближчої п’ятниці, 25 листопада.

Автор: Володимир Олександров