Чемпіонат Харківщини з футболу: динамівці зміцнили лідерство

11.06.2019 10:30 Спорт
8 червня в Харкові в очному протистоянні зійшлися перша та друга команди Вищої ліги чемпіонату Харківщини – «Універ-Динамо» ХНУВС і «Зміїв» відповідно. Господарі розгромили суперника, завдяки чому збільшили відрив від нього до чотирьох очок.

Минулої суботи відбулися матчі шостого туру чемпіонату Харківської області з футболу. Центральний матч Вищої ліги пройшов у Харкові, де місцеве «Універ-Динамо» ХНУВС приймало «Зміїв», який другі вихідні поспіль гостить у одного з фаворитів турніру. Спершу зміївчани зустрічалися на виїзді з «Вовчанськом», який здобув упевнену перемогу 4:0. А тепер вони з аналогічним рахунком програли й динамівцям. Харків’яни із самого початку матчу справляли краще за суперника враження, проте господарі змогли зламати опір опонента тільки в кінці першого тайму – на 45-й хвилині відзначився Віктор Дем’яненко, 1:0.

Після перерви команда-лідер продовжувала контролювати хід зустрічі і в результаті здобула розгромну перемогу 4:0. Дем’яненко оформив дубль, і ще по разу відзначилися Олександр Черченко та Владислав Процюк.

4:0 – переконлива перемога «Універ-Динамо» ХНУВС, який закріпився на першому місці й тепер має перевагу над найближчим переслідувачем «Змієвом» у чотири залікові бали. На другу сходинку після цих вихідних мав виходити «Вовчанськ», але він пропускав цей тур через фінал розіграшу Кубка України серед аматорів сезону 2018/19.

Цікавим вийшло харківське дербі між «Ареною» та «Квадро». У середині другого тайму гості вели 0:2, однак господарі не здалися і звели матч до нічиєї, причому останній, рятівний, гол забили за три хвилини до кінця основного часу.

Учергове в сезоні програла золочівська «Солідарність». Цього разу вона вдома програла «Первомайському» – 1:5.

У Першій лізі після шостого туру збереглося двовладдя, оскільки лідери першості – ізюмський «Крем’янець» і красноградський «Колос» – в унісон здобули впевнені перемоги. Тож ізюмчани в рідних стінах не зустріли опору від «Дворічної» – 4:0. З аналогічним рахунком перемогу здобули і красноградці в домашньому поєдинку проти «Шевченкового» (4:0). Першу перемогу в турнірі здобув балаклійський «Цементник», який удома обіграв «Енергетика» зі Слобожанського Зміївського району (2:1). А в Куп’янську місцевий «Металург» не залишив каменя на камені від сахновщинського «Колосу», забивши суперникам у кожному з таймів по чотири м’ячі – 8:0.