Футболіст з Харкова дебютував за національну збірну України

12.11.2020 10:43 Спорт
Вчора, 11 листопада, національна збірна України з футболу проводила товариську гру на виїзді проти команди Польщі.

Подопічні Андрія Шевченка поступилися 0:2, пропустивши по голу в кожному з таймів. Хоча українці мали хороші шанси, аби забити. Найкращий шанс відзначитися ще при рахунку 0:0 був у Андрія Ярмоленка, але він не зумів реалізувати пенальті, пробивши у штангу.

Ця гра проти Польщі стала знаковою для уродженця Харкова, захисника донецького «Шахтаря» Валерія Бондаря. Він дебютував у футболці національної збірної, вийшовши на заміну на 64-й хвилині поєдинку. У цьому матчі брав участь ще один гравець з Харківщини, а саме з Краснограда, воротар Андрій Лунін. Гравець мадридського «Реалу» провів повний поєдинок.

Наступний матч збірна України проведе найближчої суботи, 14 листопада. Підопічні Андрія Шевченка у рамках Ліги націй зустрінуться на виїзді з командою Німеччини.