Футболісти «Шахтаря» втратили очки в Харкові

08.10.2018 09:15 Спорт
Матч із «Зорею» закінчився бойовою нічиєю.

Свій домашній поєдинок команда Паулу Фонсеки проводила 7 жовтня. Футболістам не вдалося реабілітуватися перед своїми вболівальниками після невдалої гри в Лізі чемпіонів. Нагадаємо, тоді «Шахтар» вів у рахунку 2:0, але упустив перемогу з «Ліоном» (матч завершився рахунком 2:2). За схожим сценарієм відбулася й гра в чемпіонаті України проти луганської «Зорі».

Першими повели в рахунку умовні господарі поля. На 38-й хвилині Мораєс з передачі Майкона розтріляв ворота «чорно-білих» — 1:0. Але вже на початку другого тайму команда Юрія Вернидуба зрівняла рахунок на табло. На 49 хвилині Микола Матвієнко збив у своєму штрафному Владислава Кабаєва. І арбітр вказав на 11-метрову точку. Пенальті пробивав Ігор Харатін. Воротар «гірників» відбив цей постріл, однак гравець «Зорі» встиг на добивання — 1:1.

До кінця поєдинку в обох суперників були можливості забити ще, однак рахунок так і не змінився.

А 23 жовтня «Шахтар» знову спробує свої сили в Лізі Чемпіонів. На ОСК «Металіст»  «гірники» прийматимуть «Манчестер Сіті».