Харків'яни у Польщі показали, хто найвлучніше стріляє

21.11.2023 21:43 Спорт

Спортсмени Харківщини здобули медалі чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств.

У польському Вроцлаві завершився чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств у дисципліні «бойове двоборство», на якому спортсмени Харківської області здобули 14 медалей, повідомляє «Слобідський край».

Показати свою майстерність у стрільбі та всестильовому бою виявили бажання спортсмени з 15 країн світу. Вагомий внесок у медальну скарбничку збірної України зробили дев'ять спортсменів Харківщини, які вибороли 6 золотих, 5 срібних та 3 бронзові нагороди.

В змаганнях серед дорослих переможцями та призерами стали:

• Нікіта Більчич (вагова до 70 кг) розділ Б-3 - 1-е місце;
  • Денис Попов (вагова понад 100 кг) розділ Б-4 - 1-е місце;
  • Дмитро Юрков (вагова до 65 кг) Б-4 - 1-е місце;
  • Сергій Каляка (вагова понад 100 кг) розділ Б-1 - 3-е місце, Б-2 - 3-е місце та Б-4 - 2-е місце;
  • Віталій Ключник (вагова до 80 кг) Б-2 - 2-е місце та Б-3 - 3-е місце;
  • Владислав Якушев (вагова до 75 кг) Б-4 - 2е місце.

Ще п'ять медалей здобули юнаки:

• Ілля Чуркін Б-2 (вагова до 50 кг) Б-2 - 1-е місце;
  • Софія Ханікян (вагова до 65 кг) Б-2 - 1-е місце, Б-6 - 1-е місце;
  • Катерина Першина (вагова до 35 кг) Б-2 - 2-е місце, Б-6 - 2-е місце.

За підсумками змагань збірна України посіла перше загальнокомандне місце. Друге було за поляками, а третіми стали спортсмени з Німеччини, поінформували в ХОВА.

Нагадаємо, минулого тижня харків'янки зайняли увесь п'єдестал пошани на чемпіонаті України з бадмінтону.

А у понеділок вихованець Красноградського футболу Михайло Мудрик добре себе проявив у матчі збірної України проти Італії.

Більше новин рубрики спорт читайте на нашому сайті.

Автор: Дмитро Саломанка