Харків’янка стала срібною призеркою чемпіонату світу з важкої атлетики

09.09.2023 15:38 Спорт

Харківська важкоатлетка Каміла Конотоп змагалася у ваговій категорії до 59 кг і стала срібною призеркою, піднявши в сумі двоборства 236 кг.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію ХОВА.

Міжнародне спортивне змагання проходить зараз у Саудівській Аравії. Участь у чемпіонаті світу беруть найсильніші спортсмени зі 117 країн світу.

Також на рахунку вихованки заслуженого тренера України Валерія Нікуліна були срібна медаль у ривку з результатом 106 кг і бронзова в поштовху – 130 кг. Чемпіонкою світу в цій вазі стала китаянка Луо Шуфан, яка за сумою двоборства підняла 243 кг.

Каміла Конотоп

Нагадаємо, Еліна Світоліна здобула вольову перемогу в другому колі US Open.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як пройшов матч між лідерами чемпіонату Харківського району з футболу та фінал Кубка Валківської громади. Також ми повідомляли, що харків’янки завоювали бронзу на чемпіонаті Європи.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко