Харків'янка здобула медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту

18.06.2022 20:04 Спорт
Синхроністка з Харкова Марта Фєдіна стала призеркою чемпіонату світу з водних видів спорту.

Вчора, 17 червня, в столиці Угорщині Будапешті розпочався чемпіонат світу з водних видів спорту, який триватиме до 3 липня. Збірна України вже відкрила лік медалям на цих змаганнях.

Авторкою дебютної нагороди нашої збірної на світовій першості стала харківська синхроністка Марта Фєдіна. Вона здобула срібну медаль в артистичному плаванні.

Марта вийшла у фінал, де змагалися 12 найкращих спортсменок за підсумками кваліфікації. Харків’янка виконала технічну програму на 91,9555 бала. Краще нашої землячки виступила лише представниця Японії Юкіко Інуї, у неї 92,8662 бала.

Автор: Савелій Мякушко