Харківські бадмінтоністи пройшли контрольний старт перед Олімпіадою

25.06.2012 14:31 Спорт

З 20 по 23 червня в спорткомплексі Харківського національного технічного університету «ХПІ» пройшли ІІІ Спортивні ігри з бадмінтону серед вищих навчальних закладів України III і IV рівня акредитації.

Харківщину представляли спортсмени з НТУ «ХПІ» та Академії фізичної культури та спорту, які вступили в боротьбу з бадмінтоністами навчальних закладів Києва, Львова, Миколаєва та Дніпропетровська.

Незважаючи на досить велику конкуренцію, харків'яни змогли завоювати більшу частину медалей турніру. У загальнокомандному заліку студенти НТУ «ХПІ», набравши в цілому 456 очок, посіли перше місце. На рахунку Дмитра Завадського, Миколи Дмитришина, Єлизавети Жаркої та Ольги Надточій золото і бронза в особистій першості, золоті медалі в парних виступах серед чоловіків і жінок, а також золоті та бронзові медалі в категорії мікс.

Паралельно з цими змаганнями проходить підготовка до Олімпійських ігор, які з 28 липня по 12 серпня пройдуть в Лондоні. Для Дмитра Завадського, який у складі збірної України представить Харківську область, даний турнір став одним з останніх контрольних стартів. Попереду чекає лише турнір в Росії та фінальна частина зборів, яка пройде у Харкові.

За словами тренера збірної України з бадмінтону Геннадія Махновського, про надії на Олімпіаду можна буде говорити лише тоді, коли будуть сформовані турнірні сітки, і Україна дізнається своїх суперників на старті. Тим не менш, усі розраховують, що збірній вдасться пройти груповий етап. Фаворитами Олімпіади в Лондоні вважаються китайські бадмінтоністи, конкуренцію яким можуть створити корейські, датські та індонезійські спортсмени, але не виключено, що гідний опір у боротьбі за трофеї Олімпійських ігор їм зможе надати будь-хто, не з числа фаворитів.

Валерій Несенов

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта