Харківські синхроністки підкорили Бонн

15.03.2013 14:04 Спорт
Одну золоту та дві срібні медалі завоювали харків'янки на Відкритому чемпіонаті Німеччини з синхронного плавання, який завершився у Бонні.

Головною героїнею в складі нашої команди стала абсолютна чемпіонка України Лоліта Ананасова. Підопічна Світлани Саїдової та Олесі Зайцевої стала переможницею змагань у сольних виступах. Найближчих конкуренток з Австрії та Швейцарії бронзова медалістка минулорічного чемпіонату Європи в цьому виді програми обійшла в підсумковому протоколі майже на чотири бали.

Серед дуетів Лоліта разом з Анною Волошиною показали другий результат. Ще одне «срібло» Ананасова, Волошина, а також Олександра Сабада, Катерина Садурська, Анна Клименко, Олена Гречихина, Анастасія Савчук, Катерина Резнік, Ольга Золотарьова та Віра Голубова завоювали на німецькій воді в групових вправах.

Загалом за нагороди 24-го Відкритого чемпіонату Німеччини з синхронного плавання боротьбу повели спортсменки з дванадцяти країн. При такій щільній конкуренції українки зуміли пробитися в медальному заліку на друге місце, пропустивши вперед лише майстринь водних вистав із Китаю.

У травні цього року більшість учасниць турніру в Бонні зустрінуться вже в Італії на Кубку Європи з синхронного плавання.

Олексій Білобровко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта