Харків'янки виграли «домашній» чемпіонат із синхронного плавання

03.04.2013 13:48 Спорт
Молодіжний чемпіонат України з синхронного плавання, який проходив в харківському басейні «Локомотив», в черговий раз завершився тріумфом господарок акваторії.

Абсолютною переможницею чемпіонату стала Анастасія Савчук, яка завоювала чотири нагороди вищої проби. Шістнадцятирічна вихованка харківського училища фізичної культури № 1 спочатку здобула перемогу в соло, потім у парі з Катериною Резнік стала переможницею в програмі серед дуетів, а в складі збірної Харківської області оформила «золотий» успіх у групових та комбінованих вправах.

Разом з Савчук та Резнік перемогу в командних виступах у господарок змагань «кували» Валерія Апрєлева, Віра Голубова, Марина Голядкіна, Олександра Кашуба, Тетяна Ронікер, Олександра Філоленко, Анна Есіпова та Катерина Ткачова.

До чотирьох золотих нагород харків'янки додали також одну бронзову медаль у виступах дуетів, де третє місце зайняли Дар’я Вечирко та Яна Нарєжна.

У командному заліку господарки води виявилися поза конкуренцією. Замкнули трійку призерів синхроністки Донецької області та Києва.

Загалом у чемпіонаті Україні серед спортсменок не старше вісімнадцяти років за нагороди боролося шістдесят чотири учасниці з шести областей.

Олексій Білобровко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта