«Металіст 1925» переміг в останній грі року

30.11.2020 16:31 Спорт
Харківський «Металіст 1925» на виїзді мінімально здолав тернопільську «Ниву».

Сьогодні, 30 листопада, завершилася перша частина Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги. У рамках 16-го туру харківський «Металіст 1925» на виїзді зустрічався з тернопільською «Нивою». Гості відкрили рахунок в матчі. На 19-й хвилині Дерек прострілив на лінію воротарського майданчику, звідки Артем Холод переправив м’яч у порожні ворота – 0:1. Господарі досить швидко зуміли відігратися. Після передачі партнера з району одинадцятиметрової позначки точно пробив Максим Проців – 1:1.

У другому таймі харків’янам знову вдалося вийти вперед. Знову спрацювала зв’язка Дерек – Холод, тільки тепер гравці помінялися місцями. Українець віддав, бразилець забив – 1:2. Гол латиноамериканця став останнім в цій зустрічі.

2:1 – харків’яни здобувають другу перемогу поспіль, і обидві на виїзді. Завядки цьому успіху вони закінчють рік на п’ятій сходинці, маючи в своєму активі 25 очок. Відстань від лідера першості волочиського «Агробізнеса» становить шість очок.

Автор: Савелій Мякушко