Міжнародний марафон пройде у Харкові

25.04.2017 14:45 Спорт
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
IV Харківський Міжнародний марафон пройде в місті у неділю, 30 квітня.

Як повідомив 25 квітня директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, наразі для участі в забігах зареєструвалося близько 8 тис. учасників, але реєстрація ще триває і закінчиться в четвер. За його словами, на дистанцію 4,2 км зареєструвалося понад 5 тис. осіб, 10 км - 1,5 тис. осіб, 42 км - близько 400.

Старт і фініш забігів - на пл. Свободи. Забіг на 4,2 км почнеться о 9:00, забіги на 10 км, 42 км та естафета (два кола по 21 км) - о 9:30.

За словами Олексія Чубарова, в забігах візбмуть участь як професіонали, в тому числі майстри спорту міжнародного класу, так і аматори, серед яких - студенти, команда учасників АТО в складі 50 чоловік, близько 20 осіб з інвалідністю, бігуни із собаками, батьки з дітьми в колясках тощо.

Юлія Світлична очолила рейтинг діяльності голів ОДА Комітету виборців України

Призовий фонд для професіоналів цього року становить 100 тис. грн, а кожен, хто поб'є рекорд траси, отримає 5 тис. грн.

«Марафон проходитиме в теплу погоду, очікується 20 градусів вище нуля. Тому просимо учасників забігів одягнутися вільніше, категорично не використовувати термобілизну, щоб не було ускладнень зі здоров'ям під час бігу. Торік було досить багато таких випадків», - зазначив Олексій Чубаров.

Стартові номери видаватимуться 28-29 квітня з 10:00 до 20:00 в ТЦ «Аве Плаза» (вул. Сумська, 10, 3-й поверх). Іногородні учасники зможуть отримати номери з 6:30 до 8:00 в день забігів на місці старту.

Для тих, хто біжить дистанцію 42 км і естафету (два кола по 21 км), обов'язкова наявність медичної довідки про стан здоров'я, без якої номери не видаватимуться. Пройти експрес-медогляд можна буде в місці видачі стартових пакетів.

Для бігунів уздовж траси, через кожні 4 км, будуть встановлені пункти харчування з водою, всього буде п'ять таких пунктів.

«Цей марафон - гордість Харкова, оскільки він збирає найбільшу кількість учасників серед усіх міст України. Ми постаралися створити всі умови для гарного проведення часу і відмінних результатів. Тому запрошую всіх харків'ян підтримати бігунів. Також прошу автомобілістів не виїжджати за можливості в центр міста 30 квітня, тому що рух там буде перекритий, і з розумінням поставитися до того, що раз на рік місто проводить великий міжнародний захід, для чого потрібно тимчасово закрити дороги», - підкреслив Олексій Чубаров.

Микола Мельник

/home/inna/Рабочий стол/тв-программа 1-7.rar

Автор: Администратор сайта