Пляжні бійки влаштували в Харкові

14.09.2017 06:10 Спорт
Новий вид боротьби вперше представили в парку імені Горького.

Пляжну боротьбу презентували широкому загалу харків’ян 9 і 10 вересня. Змагання з цього виду спорту, а також міжнародний турнір із сумо пройшли на спортивних майданчиках парку відпочинку.

Змагання зібрали 146 борців із семи областей України. Також участь у ньому брали гості з Молдови, Азербайджану та Болгарії. Медалі були розіграні в чотирьох вікових категоріях: серед юнаків до 12 років, серед юнаків до 14 років, серед юнаків до 16 років та серед дорослих.

За підсумками турніру успішно виступили господарі змагань - харківські борці. Вони здобули 37 золотих, 23 срібні та 41 бронзову медаль.

Медальним рекордсменом стала Дар’я Коритіна, вона здобула три золоті та срібну медалі.

Для харківських суматорі цей турнір став етапом відбору на чемпіонат України, який з 22 по 24 вересня відбудеться в місті Рівне.

Історичний футбольний матч пройшов у Харкові (Фото)

Довідка. Пляжна боротьба - досить новий вид спорту. На Харківщині вона була вперше представлена в рамках цьогорічної спортивної ярмарки. Ця боротьба активно розвивається в країнах Балтії та нещодавно була додана Об'єднаним світом боротьби (UWW) до переліку своїх видів спорту.