Синхроністки з Харківщини привели збірну України до чемпіонства у хайлайті

27.06.2022 13:20 Спорт
Збірна команди України із синхронного плавання виборола дві золоті та п'ять срібних медалей.

В Управлінні у справах молоді та спорту ХОВА повідомили, що ця нагорода стала сьомою для спортсменок на чемпіонаті світу з водних видів спорту у 2022 році. Виступ українок оцінили у 95.0333 бала, так вони здобули друге загальнокомандне місце серед усіх учасників чемпіонату світу.

– Ця дисципліна вперше дебютувала на світовій першості у Кванджу-2019, і українки стали першими її чемпіонками. Тоді це золото стало історичним, адже до того жодного разу на чемпіонатах світу дівчата не підіймалися на найвищу сходинку п'єдесталу, – зазначили в управлінні.

Збірна складається зі спортсменок Харківської області: Владислави Алексіївої, Марини Алексіївої, Вероніки Гришко, Марти Федіної, Олесі Дерев'янченко, Ангеліни Овчиннікової, Софії Мацієвської, Дар'ї Мошинської, Анастасії Шмоніної, Валерії Тищенко. На чолі збірної стояла Світлана Саїдова.

Автор: Анастасія Хушану