Відома українська тенісистка закликала допомогти ФК «Металіст 1925»

07.06.2022 10:05 Спорт

4 червня у селищі Високий окупанти зруйнували навчально-тренувальний центр ФК «Металіст 1925».

6 червня професійна українська тенісистка Еліна Світоліна написала слова підтримки для харківського футбольного клубу.

– Спортивний футбольний Харків став на ноги після важкого 2014 року, відродивши футбольну мрію під девізом «Народжені в бою». І ось 2022 рік, і знову випробування для рідного Харкова. Методично знищується регіон, інфраструктурні об’єкти, житлові масиви, а тепер настала черга спортивних об’єктів.  Хочу підтримати «Металіст 1925»,  Харків, уболівальників клубу та кожного харків’янина. У нас намагаються вкрасти майбутнє, як і у всієї  нашої країни, але цього ніколи не буде, – йдеться у дописі Світоліної.

Еліна також звернулась до європейської спортивної спільноти з проханням допомогти у відновленні бази футбольного клубу Металіст 1925.

– Звертаюсь до всієї спортивної спільноти Європи, до клубів усіх європейських ліг – прошу підтримати невеликий, але гордий клуб України – «Металіст 1925» та допомогти відновити спортивну базу клубу. Я вірю, що вся футбольна родина Європи проти війни, яку розв’язала проти нас країна-агресор, – пише вона.

Крім того, ФК «Металіст 1925» створив особистий гуманітарний хаб.  Допомогу зможуть отримати харківські футбольні вболівальники та їх сім'ї, юні футболісти Академії ФК та їх сім'ї, жителі Харківщини, які постраждали від агресії рф, а також ЗСУ та ТРО області.

Відома українська тенісистка закликала допомогти Металісту 1925

Відома українська тенісистка закликала допомогти Металісту 1925