Тайбоксери з Харкова здобули чотири медалі Кубка України

06.02.2024 15:20 Спорт

Харківські спортсмени стали переможцями етапу Кубка України з таїландського боксу Муей Тай.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

Спортивний захід відбувся з 1 по 4 лютого в Одесі. Під час змагань тайбоксери Харківської області здобули 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Переможцями етапу Кубка України стали Єгор Скуріхін та Аліна Ломова. Друге місце посів Богдан Росоха, а бронзові медалі вибороли Владислав Лутанюк та Крістіна Отченаш. За результатами змагань збірна Харківської області посіла третє загалькомандне місце.

Нагадаємо, що за результатами змагань з боротьби самбо, які відбулись з 1 по 3 лютого, спортсмени Харківщини здобули одну золоту, одну срібну та дві бронзові медалі.

Раніше ми писали, що 4 лютого збірна України з артистичного плавання здобула першу нагороду в змаганнях з водних видів спорту в Катарі.