У Харкові стартував чемпіонат України з боксу серед жінок

17.08.2017 09:15 Спорт
Фото: city.kharkov.ua Фото: city.kharkov.ua
Кубок України з боксу серед жінок і чемпіонат України з боксу (класи «юніори» та «молодь») почалися 16 серпня в Школі вищої спортивної майстерності в Харкові.

У турнірах беруть участь близько 130 спортсменок з 20 областей України. У відкритті змагань взяв участь директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров. Він побажав спортсменкам удачі, а глядачам - видовищних двобоїв.

«Харків - це дійсно спортивна столиця країни. Думаю, що керівники федерацій, Міністерства молоді та спорту розуміють, що у нас в місті всі змагання проводяться на найвищому рівні, оскільки завжди є підтримка з боку місцевої влади. А ми, в свою чергу, зацікавлені в більшій кількості спортивних турнірів, які проходять у Харкові, і всіляко будемо їх підтримувати. Думаю, що в найближчі кілька днів на нас чекають цікаві, видовищні поєдинки, тому хотілося б бачити на трибунах ще більше глядачів», - зазначив Олексій Чубаров.

17 і 18 серпня пройдуть відбіркові двобої (початок - о 14:00), 19 серпня - півфінали (початок - о 14:00), 20 серпня - фінали (початок - об 11:00).

Автор: Администратор сайта