Визначився бронзовий призер зимового чемпіонату Харківщини з футболу. Відео

12.04.2019 09:00 Спорт
У матчі за третє місце зустрічалися харківські «Універ-Динамо-2» та УФК U-17.

10 квітня відбувся матч за бронзові медалі зимового чемпіонату Харківщини з футболу: «Універ-Динамо-2» – УФК U-17. Номінальні господарі активніше почали останній поєдинок турніру, завдяки чому на 10-й хвилині вже вели 2:0, дубль оформив Кіцила. У середині першого тайму УФК U-17 вдалося скоротити відставання до мінімального, відзначився Мухатгалєєв.

У другому таймі, на 71-й хвилині, команда-лідер залишилася у меншості – червону картку отримав Левоненко. У розпорядженні УФК U-17 було близько десяти хвилин на порятунок, втім забити другий м’яч їм не вдалося.

2:1 – «Універ-Динамо-2» здобуває перемогу, разом з якою бере бронзові медалі зимового чемпіонату Харківщини.

Фінал цього турніру відбудеться завтра, 13 квітня. За золоті нагороди боротимуться первомайський «Квадро» та харківський «Універ-Динамо».