Визначилися фіналісти зимової першості Харківщини з футболу

12.04.2021 09:50 Спорт
11 квітня відбулися півфінальні поєдинки зимового чемпіонату Харківської області з футболу, один з яких закінчився серією післяматчевих пенальті.

У півфінал зимової першості вийшли харківські «Універ-Динамо» та «Авангард», солоницівський «Енергетик» та первомайський «Квадро». Першими розпочали свою битву за путівку у фінал «Авангард» і «Квадро». Матч видався дуже напруженим. У середині першого тайму первомайцям удалося відкрити рахунок, відзначився Семенов. Через кілька хвилин справи «Авангарду» значно погіршилися – за другу жовту картку був видалений Почернін. Утім харків’яни продовжили боротися, і на 69-й хвилині Дуруеке відновив паритет у матчі – 1:1.

Основний час поєдинку закінчився з таким рахунком, і переможець цієї пари визначався в серії післяматчевих пенальті, в які було пробито 24 удари. А перемогу у підсумку здобули гравці «Квадро» – 10:9.

У фіналі первомайці зустрінуться з діючим переможцем змагань харківським «Універ-Динамо», який розгромив солоницівський «Енергетик» 3:0.

Фінал і матч за третє місце пройдуть найближчої суботи, 17 квітня.