Харківські баскетболісти в результативному матчі поступилися «Запоріжжю»

09.12.2019 09:00 Спорт
«Харківські Соколи» зазнали 11-ї поразки в 12 матчах чемпіонату України з баскетболу.

Вчора, 8 грудня, в рамках Суперліги Парі-Матч «Харківські Соколи» гостили в Запоріжжі, де зустрічалися з однойменною командою. Як повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України, господарі майданчика лідирували протягом майже усієї першої половини. Запоріжці трохи краще атакували і припустилася меншої кількості помилок, що дозволило їм піти на велику перерву, маючи в активі 6 очок переваги – 51:45.

У другій половині поєдинку господарі лідерство вже не віддавали. Запоріжці провели найрезультативніший матч сезону, здобувши підсумкову перемогу 102:80.

«Запоріжжя» завдяки цьому успіху перервало серію з п’яти поразок поспіль, а «Харківські Соколи» зазнали 11-ї поразки в 12 матчах регулярного чемпіонату.