Харківські синхроністки виграли усі золоті медалі чемпіонату України

18.12.2020 12:30 Спорт
У Харкові з 13 по 17 грудня пройшов чемпіонат України із синхронного плавання, на якому тріумфували харківські спортсменки.

Харківська команда, яка є національною збірною України, отримала за свої виступи 662.610 балів та впевнено посіла на чемпіонаті перше місце в загальнокомандному заліку. Про це повідомляє Управління у справах молоді та спорту ХОДА.

До складу команди увійшли: Дерев'янченко Олеся, Резнік Катерина, Мацієвська Софія, Савчук Анастасія, Алексіїва Владислава, Сидоренко Ксенія, Алексіїва Марина, Фєдіна Марта, Гришко Вероніка, Шинкаренко Аліна, Носова Анна та Яхно Єлизавета.

Харків’янки боролися за нагороди в семи видах програми та в усіх здобули золоті медалі. Вони стали першими в хайлайті (95.6000 балів), а також у технічній (93.6982 балів) та довільній (96.1667 балів) програмах груп. Крім того, Марта Федіна перемогла в сольних вправах. За технічну програму вона отримала від суддів 92.8555 балів, а за довільну – 94.7000 балів. Також Марта Федіна разом з Анастасією Савчук перемогли в технічній (94.2232 балів) та довільній (95.3667 балів) програмах дуетів.

У змаганнях комбінованих груп харків’янки виступили поза конкурсом, а перемога дісталася команді Києва. Також киянки посіли друге місце в загальнокомандному заліку. Третє місце на чемпіонаті дісталося збірній Миколаївської області.

Автор: Савелій Мякушко