Харківські хокеїсти дали бій одному з лідерів чемпіонату України

24.09.2018 17:30 Спорт
Учора, 23 вересня, молодіжний хокейний клуб «Динамо» зустрічався з херсонським «Дніпром».

Харківське «Динамо» в рамках третього туру Української хокейної ліги гостювало в Херсоні, де зустрічалося з тамтешнім «Дніпром». Про це повідомляє прес-служба харківського клубу.

Перша двадцятихвилинка залишилася за господарями, які на 12-й хвилині відкрили рахунок у матчі. У другому періоді команда-лідер зуміла подвоїти свою перевагу, однак гості зусиллями Руслана Максименка відіграли одну шайбу. А в заключному періоді «Дніпро» зумів ще раз закинути і довести матч до переможного завершення — 3:1.

Після трьох турів «Донбас» і «Дніпро», маючи в своєму активі по дев'ять очок, ділять перше місце в турнірній таблиці. А «Динамо» розташовується на п'ятому місці, не набравши поки жодного очка.