У Чугуївській громаді вшанували пам'ять загиблого в авіатрощі.Фото

01.02.2022 09:50 Чугуїв
30 січня на міській ковзанці у місті Чугуїв Харківської області відбувся хокейний матч, присвячений пам'яті прапорщика Євгенія Іванова, який загинув у авіакатастрофі АН-26 у вересні 2020 року.

Як відомо, змагання проходили на ковзанці, що знаходиться на стадіоні “Олімп”, де, крім двох хокейних команд, були присутні близько 150 вболівальників

У змаганнях взяли участь  ХК “Скіф” та ХК “Альянс” , рахунок 3:2. Кращим воротарем став Сергій Ерьоменко, нападником – Ігор Міхальов, захисником – Олександр Заховаєв, бомбардиром – Андрій Горлачов. Усі учасники матчу отримали не лише позитивні емоції, а й кубки, медалі та грамоти від міської голови Галини Мінаєвої.

У Чугуївській громаді вшанували пам'ять загиблого у авіатрощі

– Узагалі за календарним планом у нас кожного року повинні проводитися хокейні матчі, але погодні умови не завжди дозволяють залити ковзанку. В цьому році пощастило, і ми вирішили провести змагання з хокею на честь Євгенія Іванова. Також ми маємо наміри у подальшому так і називати ці змагання та проводити їх щорічно, якщо будуть дозволяти погодні умови, – поділився зі «Слобідським краєм» головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Чугуївської міської ради Денис Глушко.

У Чугуївській громаді вшанували пам'ять загиблого у авіатрощі

Прапорщик Євгеній Іванов був старшим повітряним радистом, народився в Чугуєві та захоплювався хокеєм, займав позицію воротаря у ХК “Скіф”. Він загинув 25 вересня 2020 року у катастрофі АН-26 під Чугуєвом у віці 42 років. 

Автор: Анастасія Хушану