Харківський «Метал» здобув сьому перемогу поспіль

16.10.2020 16:42 Спорт
Футбольний клуб «Метал» з Харкова продовжив свою переможну серію у Другій лізі.

Сьогодні, 16 жовтня, розпочався сьомий тур чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги. У групі «Б» маріупольський «Яруд», який ішов на передостанньому місці турнірної таблиці, приймав одноосібного лідера першості, харківський «Метал». «Жовто-сині» впевнено впоралися із суперником, розгромивши його 3:0.

Гості відкрили рахунок на 25-й хвилині, відзначився Владислав Нехтій. Перед перервою харків’янам удалося подвоїти перевагу, забив Єгор Демченко. А на 54-й хвилині Демченко оформив дубль, установивши кінцевий результат зустрічі – 0:3.

«Метал» продовжує очолювати турнірну таблицю в групі «Б» з абсолютним показником, вигравши сім матчів із семи. Завдяки цій перемозі харків’яни збільшили відрив до восьми очок від найближчого переслідувача, запорізького «Металурга», втім вони зіграли на матч менше. Наступний поєдинок «Метал» проведе наступної п’ятниці, 23 жовтня. Підопічні Олександра Кучера в рідних стінах прийматимуть «Енергію» з Нової Каховки Херсонської області.

Автор: Савелій Мякушко