Харківський «Металіст 1925» повернувся до ТОП-3 команд Першої ліги

06.05.2019 09:08 Спорт
Вчора, 5 травня, «Металіст 1925» на своєму полі приймав «Рух» із Винників Львівської області.

Звітну гру харківські футболісти почали дуже активно, відзначившись швидким м'ячем. На 13-й хвилині Назар Мельничук навісив з лівого флангу, а Сергій Романов точно пробив головою — 1:0. Подвоїти перевагу господарям вдалося після перерви. На 52-й хвилині Іван Калюжний влучно пробив з меж карного майданчика — 2:0. Гості не збиралися здаватися й в середині другого тайму відіграли один м'яч, відзначився Юрій Климчук. Втім, на більше львів'ян не вистачило.

2:1 — харківський «Металіст 1925» здобув важливу перемогу, яка повернула команду на потрібну третю сходинку. Втім, вже сьогодні «жовто-синіх» з бажаного місця може посунути луцька «Волинь», якщо вдома обіграє другу команду першості, ковалівський «Колос» з Київської області.