Харківських танцюристів визнали кращими в світі з акробатичного рок-н-ролу

18.12.2017 12:59 Спорт
17 грудня вихованці СК «Саміт» Максим Манжос та Олександра Шамрай у категорії «ювенали» виграли Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу, який проходив у Любляні.

Ця перемога стала для спортсменів вже п'ятою та рекордною в цьому році, — повідомляють у прес-службі Харківської міської ради.

Срібними призерами Кубка світу стали також харків'яни — Олександр Цвєтков і Кіра Грохова (СК «Сенат»). Всього в змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з 21 країни світу.

Юні харків'яни Максим Манжос і Олександра Шамрай у 2017 році стали володарями п'яти Кубків світу з акробатичного рок-н-ролу і визнані кращою парою року за версією WRRC.

Нагадаємо, пара Максим Манжос і Олександра Шамрай у 2017 році також виграла Кубок світу в Ліоні (Франція), Москві (Росія), Будапешті (Угорщина), Кракові (Польща), а також здобула перемогу на чемпіонаті світу в Бютгенбахе (Бельгія).