Харків'янка завоювала титул чемпіона світу

Харків'янка завоювала титул чемпіона світу

Фото: 5.ua

З 10 по 12 листопада в російському Сочі відбувся чемпіонат світу із самбо, на якому харківські спортсмени завоювали повний комплект нагород.

Участь у чемпіонаті взяли спортсмени з 90 країн світу. Україна була представлена 20-ма своїми самбістами, які завоювали 9 медалей – 1 золоту, 2 срібні та 6 бронзових. Три з них, у тому числі золота, – здобуток харків’ян.

Чемпіонкою світу серед жінок у ваговій категорії до 60 кг стала Анастасія Шевченко. На минулому чемпіонаті світу Анастасія стала срібною призеркою, а у Сочі змогла перевершити свій результат та здобула золоту медаль.

Харківська самбістка успішно дійшла до фіналу, здолавши усіх суперниць больовим прийомом. Двобій за «золото» проти білоруської спортсменки Катерини Прокопенко вийшов дуже напруженим. Анастасія поступалася суперниці, але знову змогла провести больовий прийом та достроково завершити двобій. Про це повідомляє ХОДА.

Срібну медаль чемпіонату світу в ваговій категорії до 48 кг серед жінок здобула харків’янка Анастасія Новікова. У фіналі вона поступилася російській самбістці Марії Молчановій.

Бронзову нагороду чемпіонату світу в медальний кошик збірної України поклав Владислав Руднєв. Харків’янин посів третє місце в розділі «бойове самбо» у вазі до 74 кг.

За підсумками чемпіонату в загальнокомандному заліку серед жінок Україна посіла третє місце. Перше було за російськими спортсменами, а друге вибороли білоруси.

Читайте також: Учасники «МастерШеф» з Харкова розповіли про свої відкриття на шоу

Микола Мельник