Зимовий чемпіонат Харківщини з футболу: перші перемоги «Арени» та «Рогані»

12.03.2019 09:00 Спорт
Харківські футбольні команди «Арена» та «Рогань», які в зимовому чемпіонаті області виступають у групі А і Б відповідно, з четвертої спроби спромоглися вперше перемогти в сезоні й покинули дно турнірних таблиць.

9–10 березня відбувся четвертий тур зимового чемпіонату Харківської області з футболу. У групі А між собою перетнулися перші чотири команди першості. Так, третій харківський «Універ-Динамо» зустрічався з першим «Змієвом». Долю цієї зустрічі вирішив єдиний гол динамівців на 35-й хвилині у виконанні Черченка.

В іншому матчі минулих вихідних валківський «Маяк», який ішов на четвертому місці, зустрічався з другим «Квадро» з Первомайського. Перший тайм цього протистояння обійшовся без забитих м’ячів, а після перерви, на 67-й хвилині, рахунок відкрити вдалося номінальним гостям – забив Фрунташ. Від поразки валківчан урятував точний удар Великих, який установив остаточний результат зустрічі – 1:1.

В іншому матчі цього туру зійшлися аутсайдери групи А, які ще не перемагали в цій першості, – харківські «Анкар» і «Арена». У цьому протистоянні забивали винятково номінальні гості: двічі у ворота суперника, і один раз – у свої. «Арена» перемогла 2:1, завдяки чому піднялася з дна турнірної таблиці на шосте місце.

До своєї дебютної перемоги в сезоні була близькою золочівська «Солідарність», яка зустрічалася з переможцем зимового чемпіонату області – 2018, харківським «Металістом Юніор». Золочівці добре провели перший тайм, за час якого двічі розписалися у воротах суперника. На старті другої половини гри «МЮ» вдалося скоротити відставання в рахунку до мінімального, а в кінці матчу, вже на 3-й компенсованій хвилині, харків’яни вирвали нічию – 2:2.

Таким чином, після чотирьох турів у групі А й далі триває двовладдя – по вісім очок мають «Квадро» та «Універ-Динамо». Через поразку з першого на третє місце опустився «Зміїв». На четвертій сходинці залишається «Маяк», що має шість залікових пунктів. До речі, усі ці команди, окрім «Змієва», поки що в цьому сезоні не програвали.

Лідер групи Б харківський УФК U-17 здобув свою четверту перемогу поспіль. Цього разу команда розгромила сковородинівську «Ниву» Золочівського району – 7:0. Уперше втратив очки в сезоні харківський «Шайн», який розійшовся миром з «Універ-Динамо-2» (1:1). Дебютну перемогу в сезоні здобула «Рогань», яка в напруженому поєдинку обіграла «Металіст 1925» U-17 (2:1), завдяки чому піднялася з останнього, восьмого, місця на шосте.

У ще одному матчі цієї групи солоницівський «Енергетик» з Дергачівського району розписав суху мирову з ізюмським «Крем’янцем» (0:0).