Ангар завалили їжею. Як мешканці Харківщини годують військових (ФОТО)

13.05.2014 11:03 Суспільство
фото прес-служби ХОДА фото прес-служби ХОДА
Мешканці Ізюмського району за власною ініціативою запропонували свою допомогу військовослужбовцям.

Голова райдержадміністрації Любов Шамрай каже, що було стільки бажаючих, що на робочій нараді у губернатора вирішили приймати цю допомогу організовано. Передати продукти військовим приїхав також губернатор Харківщини Ігор Балута.

У місцевій частині МНС виділили ангар, куди всього за три дні і населення, і підприємці знесли і звезли крупи, цукор, мед, консервацію, рослинну олію, згущене молоко та інші продукти.

- Ніхто нікого ні до чого не примушував, - каже Любов Шамрай. - Акція проходить всього третій день, а ми хочемо, щоб все це скоріше забрали, так як у нас 34 адміністративні райони та місто обласного підпорядкування, і від усюди везуть продукти. Сьогодні вранці тут були представники Міноборони, частину продовольства забрали. Це добавка до того раціону, що існує, - триразового харчування.


- Ми з радістю приймемо цю допомогу, - додає полковник міліції Віктор Русан, - хоча у нас немає проблем з харчуванням. Але в раціоні солдатів не передбачений, наприклад, мед або варення, а їм, звичайно, хочеться.

- Єдине побажання хотілося б висловити: нам постійно потрібно одноразовий посуд, і хотілося б, щоб ті, у кого є така можливість, допомогли свіжими фруктами, наприклад, яблуками, - каже начальник відділу тилового забезпечення високомобільних десантних військ Валерій Гордійчук.

Ігор Балута подякував усім простим людям і підприємцям за розуміння і запевнив, що ця продовольча допомога дійде до кожного військовослужбовця.

Джерело: сайт ХОДА
Автор: Администратор сайта