Apple Pay подвоїв мобільні купівлі квитків у кінотеатри Multiplex

Promo
29.11.2018 16:00 Суспільство
Фото: ПриватБанк Фото: ПриватБанк

За перший місяць користування Apple Pay в мобільному додатку мережі кінотеатрів Multiplex кількість купівель квитків через iPhone збільшилася вдвічі.

За даними Multiplex і ПриватБанку, який забезпечує підтримку сервісу, усього за місяць після впровадження сервісу серед користувачів мобільної техніки Apple частка оплачених за допомогою Apple Pay квитків сягнула 63%.

Нагадаємо, у вересні ПриватБанк уперше в Україні запустив простий, зручний і найбезпечніший спосіб оплати Apple Pay в мобільному додатку найпопулярнішої мережі кінотеатрів Multiplex. Окрім безпеки та зручності оплати, в Україні користувачі Apple Pay отримали й додаткові переваги. Наприклад, у разі оплати Apple Pay квитків у кіно в додатку Multiplex клієнти ПриватБанку отримували в подарунок безкоштовний попкорн.

За словами члена правління ПриватБанку Сергій Харітіча, метод оплати Apple Pay може бути інтегровано для використання в будь-якому мобільному додатку або інтернет-магазині, що відповідає вимогам безпеки та технічним параметрам інтеграції сервісу.

За словами керівника відділу цифрових комунікацій мережі кінотеатрів Multiplex Максима Коркодима, відвідувачам кінотеатрів сподобалося купувати квитки через сервіс Apple Pay.

— Після запуску Apple Pay в додатку, окрім зростання конверсії та кількості нових користувачів, ми отримали й позитивний емоційний відгук серед наших клієнтів, адже оплата через сервіс Apple Pay була одним з найбільш частих запитів серед наших гостей, — ділиться Максим Коркодим.

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати купівлі в додатках і на сайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком на бічну кнопку та поглядом на iPhone X. Apple Pay дуже легко налаштувати: кредитну або дебетову картку Visa або Mastercard ПриватБанку можна додати через додаток Privat24 або Wallet.

У разі оплати покупок у додатках або на сайтах Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більш нових моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac (не старше 2012 року випуску) зі встановленою на комп’ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або більш нової моделі, або прямо з Apple Watch, а також дотиком до Touch ID на нових MacBook Pro.

Читайте також: У Лозівському районі придбали автобус для пільговиків