АТО на Донбасі: розстріл маршрутки, штурм відділку міліції та відсутність грошей у Слов'янську

01.07.2014 12:38 Суспільство
http://uapress.info/ http://uapress.info/

Триває активна фаза АТО на Донбасі.

Вдень під час нападу бойовиків на адміністративну будівлю ГУМВС України в Донецькій області (Донецьк) отримали поранення сім правоохоронців. Один співробітник міліції загинув. Оборона управління міліції триває. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Серед тяжкопоранених - одна жінка і двоє працівників спецпідрозділу міліції. Ще троє працівників міліції з вогнепальними пораненнями доставлені в лікарні.

В результаті обстрілу центральних районів Краматорська Донецької області як мінімум шість осіб загинули, точна кількість поранених невідомо. Кілька багатоквартирних будинків отримали серйозні пошкодження. 

Основний удар припав на район міста біля школи № 24. Кілька снарядів впали прямо перед центральним входом до школи, один з них пробив наскрізь стіну. Завдання, що стоять поруч будинку № 32 і 34 по вул. Б. Хмельницького отримали серйозні пошкодження - вибухом знесені два балкони, зруйновані дві квартири, вибиті всі вікна.

Також вранці у Краматорську під обстріл потрапила маршрутка, в результаті чого чотири людини загинули і п'ятеро поранені. 

У Слов’янську Донецької області через воєнні дії закрили частину дрібних торгових точок. Водночас, в останні дні тут спостерігається низька купівельна спроможність населення через відсутність у людей готівкових коштів. Про це повідомили у прес-службі Донецької облдержадміністрації.

Як розповіли у департаменті економіки Донецької ОДА, у деяких районах міста організована торгівля з машин.

Водночас, попри воєнні дії, у продукти першої необхідності поставляються на підприємства роздрібної торгівлі в достатній кількості у всіх населених пунктах регіону. Товари завозять як централізовано, так і безпосередньо підприємцями.
"Магазини працюють у штатному режимі, окрім територій, на яких проводиться активна фаза антитерористичної операції. Там режим роботи змінюється в залежності від ситуації", - поінформували у прес-службі Донецької облдержадміністрації.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта