Автокредит — приємна подорож з Креді Агріколь

Promo
09.07.2020 14:59 Суспільство
Придбати перше авто або змінити стару модель на нову – звичне бажання. Статистика Креді Агріколь свідчить, що навіть під час карантину українці не відкладають свої автомобільні мрії на потім.

За перші п’ять місяців року ми видали більше 1 млрд гривень автокредитів, так само, як минулого року. В Україні ми видаємо кожен третій кредит на авто! Така довіра клієнтів говорить сама за себе. Тому, якою б не була ваша автомобільна мрія, ми обов’язково допоможемо її втілити.

Навіть за обмеженого бюджету завжди є вибір: придбати авто з пробігом чи нижчого класу власним коштом або взяти кредит на нове авто і вищого класу. У Креді Агріколь Банку є доступні кредитні програми на нові авто із салону. Для клієнтів з мінімальним бюджетом у нас є готові пропозиції – кредит на авто з авансовим внеском лише від 10 % його вартості та вигідними процентними ставками, навіть від 0,01 % річних. До того ж Креді Агріколь має ексклюзивні умови кредитування з понад 15 провідними автовиробниками, серед яких: Renault, Citroen, Peugeot, Toyota, Nissan, Opel, Mazda, Suzuki, BMW тощо.

Не розгубитися та обрати кращий варіант автомобіля і програми кредитування клієнтам допоможуть менеджери в автосалоні. А вже після підписання кредитного договору клієнт одразу забирає автомобіль із салону. 

Ще один варіант заощадити – придбати в кредит авто з пробігом. Це можна зробити як у салоні, так і у фізичних осіб. Креді Агріколь кредитує купівлю б/в автівок на строк до п’яти років та з авансовим внеском від 30 % його вартості.


Директорка Східного макрорегіону Креді Агріколь Банку Рудяк Інна

Креді Агріколь – банк № 1 серед автолюбителів

Креді Агріколь є лідером на ринку автокредитування з часткою близько 40 % серед банків. Понад 60 000 автолюбителів уже обрали нас як надійного партнера. В чому секрет нашого успіху? В піклуванні про клієнтів. Ми пропонуємо прозорі та лояльні умови кредитування – жодних прихованих комісій та інших неочікуваних платежів. Креді Агріколь – єдиний в Україні банк, який має міжнародний сертифікат ISO 9001 за напрямом автомобільного кредитування. А це – гарантія якості обслуговування.

Щоб гарантувати безпеку наших клієнтів під час пандемії COVID-19, ми пропонуємо їм оформити поліс КАСКО дистанційно. Достатньо лише надіслати скановані копії необхідних документів. 

Сподіваємося, що Креді Агріколь цінують не лише за вигідні умови кредитування, а й за нашу соціальну відповідальність та підтримку зелених ініціатив. Ми щороку в рамках проекту «Дерево за автокредит» командою висаджуємо нові дерева від імені клієнтів, які отримали у нас кредит на авто. А для власного корпоративного користування купуємо електромобілі. Таким чином, ми не шкодимо екології під час ділових подорожей. І, звісно, обов’язково підтримаємо і ваш ековибір та запропонуємо кредит на купівлю електромобіля.

Конкретними вчинками доводимо, що ви можете покладатися на Креді Агріколь!

Теги: