Автори пісні «Доброго вечора, ми з України» стали амбасадорами бригади «Спартан»

10.04.2023 16:24 Суспільство
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

Офіційне підписання меморандуму про співпрацю між гвардійцями та гуртом PROBASS ∆ HARDI відбулося в Харкові.

Про це повідомляє «Слобідський край»  з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

Відтепер PROBASS ∆ HARDI – офіційні представники штурмової бригади «Спартан». За словами командира 3-ї бригади Нацгвардії Вадима Гладкова, це дасть змогу популяризувати патріотизм серед молоді та приділити більше уваги гвардійцям «Спартана» в медійному середовищі.

«Підписання цього меморандуму дасть нам можливість стати більш впізнаваними. Це популяризація штурмової бригади «Спартан» як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівні. Досі є люди, які не розуміють різниці між відомствами. Тому функція роз'яснювальної роботи тут також присутня. До того ж підтримка гурту неабияк підіймає морально-психологічний стан наших воїнів», – зазначив Вадим Гладков.

Воїни «Гвардії наступу» та артисти PROBASS ∆ HARDI розписали синьо-жовтий прапор, його планують продати на аукціоні, а отримані кошти спрямувати на оснащення гвардійців. «З молотка» підуть і бойові трофеї, які передали воїни «Спартана» артистам.

«Для нас це велика честь! Підписання меморандуму спростить збір коштів та закупівлю усього необхідного для наших воїнів. Концерти й аукціони проводитимемо як в Україні, так і за кордоном. До речі, практика проведення аукціонів дуже ефективна. Якщо на концерт не кожен може потрапити, то долучитися до аукціону можуть усі охочі», – зазначив фронтмен гурту PROBASS ∆ HARDI Артем Ткаченко.

Набір до штурмових бригад «Гвардії наступу» триває. Бійці «Спартана» комплектуються та проходять вишкіл саме на Харківщині. Охочі стати у стрій можуть заповнити анкету онлайн за посиланням (http://storm.mvs.gov.ua/), скористатися безкоштовною «гарячою лінією» 0800100020. 

 Також можна подати заявку до «Гвардії наступу» в ЦНАПах за адресами:

- місто Лозова, вулиця Грушевського, 2; 

- місто Харків, Гімназійна набережна, 26.

«Гвардія наступу»  складається з восьми бригад: «Спартан», «Червона калина», «Лють», «Сталевий кордон», «Азов», «Буревій», «Кара-Даг» та «Рубіж».

Нагадаємо, Харківська область входить у трійку лідерів з формування підрозділів «Гвардії наступу».

Головні події Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко