Безкоштовний Wi-Fi, кондиціонери, холодильники і телевізори у кожній палаті: харківська лікарня зробила ремонт на мільйони

19.12.2012 10:36 Суспільство
фото Юрія Борща фото Юрія Борща
Сьогодні після сучасного ремонту відкрилось ортопедотравматичне відділення КЗОЗ "Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня"

Загальна площа реконструйованих приміщень становить близько 900 кв метрів.

Заступник голови ХОДА Ігор Шурма повідомив, що цього року в лікарні було реалізовано два проекти: один за бюджетні кошти, інший за приватні кошти.

- За рахунок держави ми відкрили сучасний операційний блок на сім операційних залів, повністю оснащених апаратурою. Це відділення відремонтовано за позабюджетні кошти, яких було залучено в обсязі 1,5 млн грн. Тут хворі після операції з ендопротезування кульшових суглобів та інших операцій зможуть проходити реабілітацію, - сказав віце-губернатор.

Палати оснащені кондиціонером, холодильником, телевізором. У палатах підвищеної комфортності є свій санвузол, мікрохвильова піч. Головний лікар обласної травматологічної лікарні Олександр Гавриков повідомив, що було закуплено сучасне операційне медичне обладнання фірми Stryker.

- Також у кожного хворого буде брелок-кнопка виклику медсестри, яка працює по технології бездротового зв'язку, - сказав він.

Юрій Борщ

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта