Боротьба з ямами на дорогах Харківщини в розпалі

11.08.2015 05:40 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі

В Харківській області активно проводиться ямковий ремонт дорожнього покриття. У центрі уваги – дороги, якими з 1 вересня поїдуть шкільні автобуси.

Про це повідомив директор ДП «Харківський облавтодор» Євген Зражевець. За його словами, на початку сезону фахівці автодору виявили на дорогах Харківщини майже 237 тис. кв. м ямковості (з них 118 тис.– на дорогах державного значення). На сьогодні ями ліквідували на площі понад 143 тис. кв. м (61 % від загальної площі), з них 103 тис.– на дорогах державного значення.

«Зараз ми працюємо дуже активно, 6 днів на тиждень. В першу чергу ремонтуємо ті дороги, які найбільш завантажені автотранспортом. Особливу увагу приділяємо дорогам, якими їздять маршрутні автобуси. В першу чергу, це стосується шкільних маршрутів. Ми вже відремонтували 51 шкільний маршрут, залишилося 234. При нинішніх посилених темпах ми обов'язково приведемо ці дороги в безпечний стан до 1 вересня», - запевнив Євген Зражевець.

За його словами, у ліквідації ямковості на дорогах області задіяні два асфальтобетонних заводи ДП «Харківський облавтодор»: Лозівський та Пісочинський.

Також для того, щоб забезпечити безпеку, на дорогах області змінюють дорожні знаки (з початку сезону замінили 1223 знаки), відновлюють дорожню розмітку (вже відновили 91 км), наносять пішохідні переходи (130 штук).

Довідка. За минулий тиждень ямковий ремонт був виконаний на площі понад 4 тис. кв. м, на це витратили 180 т асфальтобетону. Зокрема, 945 кв. м ям ліквідували на державних дорогах: на трасах Київ - Харків - Довжанський (510 кв. м), Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта (857 кв. м), Харків - Охтирка (160 кв. м), Коломак - Шелестове - Колонтаїв (282 кв. м), Харків - Вовчанськ - КПП «Чугунівка» (136 кв. м).

На дорогах місцевого значення відремонтували 2 269 кв. м полотна. Ями прибрали на під'їздах до сіл Феськи, Хролі, Руська Лозова, на дорогах Кам'яна Яруга - Веденка - Тернова, Пролетарій - Феськи, Станція «Водяне» - Резуненкове, Омельченки - Дачне - Гениївка, Валки - Пархомівка, Богодухів - Сінне.

Роман Шупенко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта