Чи скоротять розклад руху електричок влітку. Коментар Південної залізниці

12.04.2013 12:59 Суспільство
http://oplot.info http://oplot.info

Незважаючи на існуючі економічні труднощі, Південна залізниця робить усе для того, аби кількість приміських поїздів у дачний сезон не зменшилася.

Начальник служби приміських пасажирських перевезень ДП “Південна дорога” Ігор Кухарчик розповів, що зараз залізничники несуть колосальні збитки під час залізничних приміських пасажироперевезень, особливо окремих пільгових категорій.

- У минулому році на відшкодування збитків за перевезення пільговиків окремих категорій нам було потрібно цільової субвенції в сумі близько 50 млн грн, - зазначив Ігор Кухарчик. - Фактично ж ми отримали 13,1 млн грн. І це зовсім не та сума? на яку розраховували. У цьому році ситуація також складається не в кращий бік і при ти ж же запитах поки що розраховуємо на суму трішки більше 10 млн грн., тобто ще меншу. До того ж, під час приміських пасажироперевезень подекуди вагони заповнюються лише 10% людей, а це ж знову прямі збитки.

У свою чергу, заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков наголосив, що обов'язково слід шукати вихід з цього становища. Саме тому, треба ще раз ретельно проаналізувати ситуацію і звертатися у відповідні міністерства і відомства, щоб державна цільова субвенція була збільшена. Також він зазначив, що ні в якому разі не слід скорочувати кількість приміських поїздів, адже часто це єдиний доступний вид транспорту для багатьох харків'ян.

Ігор Тесло

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта