Чорна пантера - новий суперхижак Фельдман Екопарк

15.05.2017 07:59 Суспільство
Фото: vmireinteresnogo.com Фото: vmireinteresnogo.com
У зооколлекції Регіонального ландшафтного парку з'явився новий представник сімейства котячих - чорна пантера.

Гості Фельдман Екопарк зможуть побачити малюка вже через місяць.

Як розповіла заступник директора Фельдман Екопарк із зоотехнічних питань Валерії Іващенко, тварина передали з приватного зоопарку в рамках програми співпраці щодо збереження рідкісних видів. Це хлопчик, йому 7 травня виповнився рівно місяць, і він вже може обходитися без мами.

- Ми поки ще годуємо його молочком з пляшечки, але скоро будемо переводити на підліткову м'ясну дієту. Кошеня повністю здорове, пройшло всі необхідні профілактичні процедури і перебуває під постійним наглядом наших ветеринарів, - розповіла Валерія Іващенко. - Через місяць - півтора, коли воно підросте і зміцніє, з ним зможуть познайомитися відвідувачі Фельдман Екопарк. А поки ми запрошуємо взяти участь у виборі імені для нашого чорного і пухнастого улюбленця. Надсилайте свої варіанти до нас на сайт і в соцмережі.

За словами організаторів конкурсу, переможцю гарантована не тільки фотосесія з чорною пантерою, а й суперприз від голови Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» і засновника Фельдман Екопарк Олександра Фельдмана. Какой - тримається в секреті.

Відзначимо, що чорні пантери - це назва темно забарвлених особин ряду видів великих кішок, що представляють собою генетичний варіант забарвлення - прояв меланизма. Чорна пантера не є самостійним видом. Найчастіше це леопард, іноді ягуар. Серед великих кішок меланизм зазвичай є більш поширеним в тих популяціях, які живуть в щільних лісах - за умови нестачі освітлення темні тварини тут є менш помітними, ніж на відкритій місцевості, що полегшує їм виживання. Чорні пантери, як і інші підвиди леопардів, включені до Міжнародної Червоної книги.

Нагадаємо, що в Фельдман Екопарк містяться близько 20 особин 10 видів сімейства котячих.

Читайте також: ТВАРИНА ЗІ СКАЗОМ ПОКУСАЛА СВОГО РЯТІВНИКА ПІД ХАРКОВОМ

Автор: Администратор сайта