Чотири підприємства Харківської області прославилися у сплаті податків

30.11.2016 10:48 Суспільство
Фото Тетяна Василець Фото Тетяна Василець
25 листопада у Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського рейтингу «Сумлінний платник податків — 2015». Серед сорока переможців по всій Україні чотири підприємства — із Слобожанщини.

Уже п’ятий рік ВГО «Асоціація платників податків України» визначає серед представників малого, середнього та великого бізнесу — найкращих. На обласному рівні рейтингу до когорти найсумлінніших увійшло тридцять підприємств у різних галузях виробництва. А вже у столиці Вища Рейтингова Комісія обрала найдостойніших. У сфері права, консалтингу наукової та технічної діяльності кращим стало ТОВ «Вестерон», яке спеціалізується на виконанні робіт з автоматизованих систем управління технологічними процесами. У галузі добувної промисловості — ТОВ «Сахалінське», а у сфері машинобудуванні — ПАТ «Турбоатом». У сфері транспорту і зв’язку — ПАТ «Харківське підприємство автобусних станцій». 

Підприємства оцінювали в різних категоріях. До слова, ПАТ «Турбоатом» посіло друге місце за показниками сплати коштів на соціальні програми та благодійні акції. Так, турбоатовці спрямували на соціальні програми та благодійні акції протягом 2015 року понад 30 млн грн.

Попри перевищений епідпоріг, карантин в харківських школах поки не вводять 

- У визначенні місць у рейтингу важливо не стільки те, хто які податки сплатив, а й такі критерії: яка зарплата у людей на підприємстві, чи своєчасно її сплачують і чи в термін розраховуються із бюджетом, як підприємство піклується про своїх працівників, чи має благодійні акції тощо, - прокоментувала голова Правління територіального відділення ГО АППУ в Харківській області Марина Вишневська.

За її словами, із кожним роком збільшується кількість підприємств, які хочуть брати участь у цьому рейтингу.

- Підприємства розуміють, що таким чином їм висловлюється подяка із боку громадськості, держадміністрації й обласної ради, адже вони добросовісно працюють, зберігають робочі місця, поповнюють державний бюджет, роблять усе, щоб людям, які у них працюють, було комфортно, - додала Марина Вишневська.

Загалом сорок переможців рейтингу за підсумками минулого року сплатили до бюджету податків на суму більше 3 млрд грн, на соціальні програми та благодійні акції майже 100 млн грн, а кількість створених ними робочих місць - більше двадцяти тисяч.

Тетяна Василець 

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта