Цього року фестиваль «Дитятко» пройде за підтримки Міносвіти

09.01.2020 13:30 Суспільство
Фото: fest.dytiatko.org.ua Фото: fest.dytiatko.org.ua

Міністерство освіти і науки україни включило міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік.

Як повідомили на офіційному сайті медіафестивалю, загалом Міністерство затвердило на поточний рік 212 всеукраїнських та міжнародних заходів позашкільної освіти: художньо-естетичних, дослідницько-експериментальних, еколого-натуралістичних, науково-технічних, туристсько-краєзнавчих.

У художньо-естетичному напрямі цього Плану 23 всеукраїнські та 7 міжнародних фестивалів і конкурсів. Медіафестиваль «Дитятко» – єдиний захід такого спрямування, що проводиться на Харківщині.

Президент медіафестивалю «Дитятко», голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вважає своєчасною ініціативу долучити медіафестиваль до переліку заходів, що проходитимуть за підтримки Міністерства.

– Фестиваль «Дитятко» роками свого яскравого і самобутнього існування довів, що він для України – не просто мистецька подія. Збираючи щоосені фіналістів з усіх регіонів країни та з-за кордону, ми не лише створюємо медіамайданчик для спілкування, професійного росту і вдосконалення відеомейкерів. Ми запрошуємо для них фахівців з усього світу для знайомства з новітніми тенденціями кіно-, теле- і радіоіндустрії, – зауважив Сергій Чернов.

На його думку, унікальність фестивалю на теренах України, його висока місія щодо виховання у майбутніх телевізійників гарного смаку, прищеплення їм бажання до постійного творчого пошуку та опрацювання проблемних тем сьогодення – важливий внесок у формування якісного вітчизняного медіапростору вже у наближчій перспективі.


Нагадаємо, міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» заснований Харківською обласною радою у 2009 році. Фестиваль – некомерційний, участь у ньому безкоштовна. Проводиться серед дитячих творчих телевізійних, анімаційних і радіостудій, гуртків, колективів і окремих авторів, а також телевізійних компаній і об’єднань, продюсерських центрів, що створюють програми і фільми для дітей.

«Дитятко» має партнерські відносини з дитячими кінофестивалями світу та міжнародними організаціями, підтримується Радою Європи, є членом CIFEJ та ECFA. У 2020 році фестиваль «Дитятко» проходитиме з 2 по 5 вересня.

Заявки та роботи для участі у фестивалі можна подати до 31 травня, заповнивши онлайн-анкету: https://goo.gl/forms/jiZTPvRf40yT5Elq2

Станом на 9 січня 2020 року оргкомітет отримав 378 конкурсних робіт з 78 країн.