Держдума РФ денонсувала угоду про базування Чорноморського флоту РФ в Україні

31.03.2014 12:57 Суспільство
http://fakty.ictv.ua/ http://fakty.ictv.ua/

Держдума Росії після анексії Криму в односторонньому порядку денонсувала угоду про базування Чорноморського флоту РФ на території України.

За федеральний закон «Про припинення дії угод, що стосуються перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України» проголосувало 443 російські депутати.

«Закон передбачає припинення дії низки російсько-українських угод, що регулюють статус і умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, а саме: Угоди між Російською Федерацією і Україною про параметри розділу Чорноморського флоту від 28 травня 1997 р.; Угоди між Російською Федерацією і Україною про статус і умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 28 травня 1997 р.; Угоди між урядом Російської Федерації і урядом України про взаєморозрахунки, пов'язані з розділом Чорноморського флоту і перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, від 28 травня 1997 р.; Угоди між Російською Федерацією і Україною з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 21 квітня 2010 р. (Харківська угода )», - говориться в пояснювальній записці.

У документі зазначається, що «в результаті підписання 18 березня 2014 р. Договору між Російською Федерацією і Республікою Крим про прийняття до Російської Федерації Республіки Крим і утворення у складі Російської Федерації нових суб'єктів предмет російсько-українських угод втрачений, зважаючи на фактичне припинення правовідносин оренди Російською Федерацією об'єктів її Чорноморського флоту на території України».

Цей федеральний закон набуває чинності від дня його офіційної публікації.

Джерело: УНІАН
Автор: Администратор сайта