Добкін відвів свою доньку Єву до першого класу (ДОДАНІ ФОТО)

02.09.2013 06:00 Суспільство
фото Інни Пирлик фото Інни Пирлик

Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін привітав з Днем знань учнів Харківської спеціалізованої школи №132. На свято губернатор прибув не лише як чиновник, але як батько.Сьогодні до першого класу у цій школі пішла його донька Єва. Протягом усього свята губернатор посміхався, не приховуючи своїх почуттів і часто дивився у бік, де з однокласниками стояла його донька Єва та молодша дочка Поліна. Також на святі були присутні дружина та мати Михайла Добкіна.- Сергій Іванович Чернов дав клич по всьому регіону, щоб тато відводив дітей в школу. І я, як слухняний депутат Харківської обласної ради? відвід свою дитину до першого класу. Але якщо серйозно, це зворушливі хвилини життя. Діти так швидко ростуть. Здається, що роки до першго класу пролітають за мить, - поділився Михайло Добкін.

Під час традиційної шкільної лінійки першокласники не йшли за ручки з учнями випускного класу, а виїхали на дитячому паравозі.

Довідка. У 2005 році рішенням сесії Харківської міської ради Харківській школі №132 присвоєно статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови.
З 2006 року педагогічний колектив працює над перетворенням школи в освітній заклад, де б функціонувала двомовна система освіти.
Шкільне методичне об'єднання вчителів іноземних мов налічує 13 педагогів: вчитель-методист-1, спеціаліст вищої категорії - 3, спеціаліст першої категорії -1, спеціаліст другої категорії - 3, фахівців, стаж роботи яких не перевищує три роки - 6.?
Старшокласники вдосконалюють навички практичного володіння англійською та німецькою мовами в лінгвістичних школах Англії і під час туристичних подорожей по країнах Європи.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта