Епіцентр підключив продажі в розстрочку

Promo
24.11.2018 13:06 Суспільство
В Україні запустили нову програму розстрочки на побутову техніку та електроніку, завдяки якій покупки можна оплачувати частинами з незначною переплатою.

Нова програма працює в разі купівлі товарів у національної мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» та через сайт 27.ua, а кредитування забезпечується сервісами «Оплата частинами» з мінімальною комісією 0,01% та «Миттєва розстрочка» – 2,9%.

- Тепер купити нову техніку можна відразу, а оплачувати витрати рівними частинами до 25-ти платежів, – говорить керівник напрямку з роботи з торговельними підприємствами Євген Васильцов. – Для цього не потрібно жодних довідок, документів і погоджень, достатньо лише мати картку ПриватБанку, а оформлення кредиту триває 30 секунд, як і звичайна оплата карткою.

Оплата частинами для клієнтів ПриватБанку оформлюється автоматично прямо на касі магазинів «Епіцентр», а договором з усіма необхідними реквізитами є касовий чек. Щоб оформити покупки на 27.ua, покупцеві достатньо вибрати бажаний товар на сайті та спосіб оплати «Миттєва розстрочка», зазначивши реквізити своєї платіжної картки.

Національна мережа гіпермаркетів «Епіцентр» – лідер роздрібної торгівлі в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду й городу, а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.

Читайте також: ПриватБанк у Харкові запрошує на роботу інкасаторів