єВідновлення: майже 100 жителів Харківщини придбали нове житло

04.03.2024 18:51 Суспільство
Пошкоджений будинок у Харкові/«Слобідський край» Пошкоджений будинок у Харкові/«Слобідський край»

У Харківській області на компенсацію за повністю знищене житло до профільних комісій надійшло 4253  заяви. За ними сформовано 1113 сертифікатів на загальну суму понад 1,61 мільярда гривень. 

Як передає «Слобідський край», про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

За словами Олега Синєгубова, на сьогодні 98 жителів Харківщини вже скористалися сертифікатами та придбали нові оселі на суму 165,1 мільйона гривень. Також було затверджено рішення про надання грошової компенсації для будівництва нового житла на суму понад 2 мільйони гривень. 

– Процес надання компенсацій жителям області за пошкоджене або повністю знищене майно за програмою «єВідновлення» триває. За отриманими сертифікатами заявники вже придбали 84 квартири та 14 приватних житлових будинків у Харківській області, – розповів Олег Синєгубов. 

Крім цього, в межах програми «єВідновлення» 16 611 заявників отримали компенсацію за пошкоджене майно, на їх рахунки спрямували понад 1,46 мільярда гривень. Ще для 1018 жителів області передали на виплату понад 102 мільйони. Найбільше заяв подали жителі Ізюмського, Харківського та Чугуївського районів.

Нагадаємо, 1525 жителів Дергачівської громади отримали грошову компенсацію на понад 192 мільйони гривень у рамках програми «єВідновлення».

Автор: Галина Гришко