Фрилансери Харкова закінчують “Драйвове літо” з подарунками від VISA та ПриватБанку

Promo
30.08.2019 14:19 Суспільство

Комп'ютерна програма кожного літнього місяця випадковим чином обирала переможців.

Закінчується акція “Драйвове ФРИЛАНС-ЛІТО для учасників Weblancer” від Visa та ПриватБанку. З 1 червня по 31 серпня фрилансери України, які співпрацюють з біржою фрилансу Weblancer, могли зареєструватися на сторінці weblancer.net/pb, виконати певні умови і розраховувати на призи. ПриватБанк разом із Visa розіграли:

– Apple Watch Series 4 – 3 шт.

– USB-хаб – 3 шт.

– Флеш-накопичувач Samsung 64 GB – 3 шт.

– Термосумки GIOSTYLE Evo – 3 шт.

За умовами акції необхідно було отримати переказ на картку Visa від 2 000 грн протягом місяця та здійснити від 5 витрат з будь-якої картки Visa ПриватБанку. Розіграші проходили у три етапи. Тобто комп'ютерна програма кожного літнього місяця випадковим чином обирала переможців. Так сталося, що в одному з етапів всі призи забрали фрилансери зі Сходу України – з Харкова та Сєверодонецька.

Так харків’яни: Дмитро Кудрик оримав Apple Watch Series 4, Михайло Копча – флеш-накопичувач Samsung 64 GB та Євген Чернишов забрав USB-хаб Apollo A731TH USB-C. Наталії Курлат із Сєверодонецька дісталася термосумка GIOSTYLE Evo.

Всі переможці співпрацюють із ПриватБанком вже багато років, користуються майже всіма сервісами та банківськими продуктами.

 – Робота фрилансерів доволі специфічна, – розповідає один з переможців акції Євген Чернишов. – Ми шукаємо замовлення по всьому світу. Відповідно і отримуємо оплату з різних куточків планети, у різних валютах. Тут важливо знайти надійного партнера, з яким можна швидко та зручно отримувати свої гроші. Так, я обрав ПриватБанк і жодного разу не пошкодував. Перекази на картки приходять дуже швидко, з мінімальним відсотком. Всі процедури зрозуміл,і а сервіси доступні.

ПриватБанк та платіжні системи регулярно проводять акції, розіграші та конкурси для своїх клієнтів. Саме зараз тривають 18 акцій. Участь у них не потребує додаткових матеріальних витрат або спеціальних зусиль. Треба лише користуватися послугами банку. Список актуальних конкурсів можна подивитися на сайті

Читайте також: Майже 46 % коштів з карток українці витрачають на харчі