Геннадій Кернес прокоментував обшуки

15.09.2016 12:50 Суспільство
Фото: mediaport.ua Фото: mediaport.ua
Харківський міський голова спростував припущення про те, що збирається покинути Україну найближчим часом

15 вересня в відповідно до рішення Печерського районного суду Києва слідчі Генеральної прокуратури і співробітники СБУ провели обшуки за місцем проживання Геннадія Кернеса і в будівлі Харківської міської ради у справі, відкритій за фактом нібито незаконного виділення землі в Харкові в 2008-2010 роках.

Харківський міський голова Харкова Геннадій Кернес вважає політичним кримінальне провадження, в рамках якого в четвер, 15 вересня, вранці пройшов обшук в готелі "Національ", де він проживає - передає Інктерфакс-Україна.

За словами Харківського міського голови, співробітники Генеральної прокуратури та СБУ прийшли в готель близько 7 години ранку і запропонували видати ряд документів за 2008-2010 рр., Коли він був секретарем Харківської міської ради. Геннадій Кернес підтвердив, що у визначенні Печерського райсуду Києва, з яким до нього прийшли співробітники Генпрокуратури, фігурувало виділення землі ряду житлово-будівельних кооперативів, зазначивши при цьому, що вважає дії міськради законними - передає SQ

"Хочу звернути увагу, що виділення землі - це виняткова компетенція міськради. Ніхто її не може замінити. Землі виділяла міськрада, колегіально, це не рішення Кернеса або Добкіна", - цитує Геннадія Кернеса видання Інтерфакс-Україна.

«Мені було запропоновано видати певного характеру документи. Я сказав, що у мене таких документів немає, будь ласка, проводьте обшуки. Все було толерантно, це зайняло кілька годин. Вони ретельно все перевіряли, і я підписав протокол », - цитує Геннадія Кернеса сайт Харківської міської ради

Харківський міський голова спростував припущення про те, що збирається покинути Україну найближчим часом.

"Я не йду з посади харківського міського голови. Я не покидаю рідну Україну і улюблений рідне місто Харків. Виключно на час їду з медичних питань. Інших поїздок у мене зараз немає і не може бути. - повідомив журналістам Геннадій Кернес.

Микола Мельник

Автор: Менеджер сайта