Голова ПриватБанку стане ментором Global Hack Weekend 2018

Promo
25.11.2018 15:00 Суспільство
Фото:globalhack.org Фото:globalhack.org

Голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл став ментором найбільшого в Україні та Східній Європі хакатону Global Hack Weekend, що відкрився 23 листопада в Києві.

Як повідомив Петр Крумханзл, інновації та безперервність їх впровадження – це спосіб мислення та ідеологія ПриватБанку, тому банк виступив головним партнером хакатону.

- Ми хочемо, щоб проактивна інноваційність стала способом мислення всієї України, – зазначив Петр Крумханзл. – Україна має потужний потенціал діджиталізації та може стати лідером нових розробок у Європі, це лише питання часу..

У рамках Global Hack Weekend 2018 ПриватБанк і Mastercard надали команді-переможцю поїздку на WEB Summit у Лісабон з покриттям усіх витрат для 3 учасників. Ще дві команди, яких відібрали банкіри, отримають підтримку ПриватБанку та Mastercard у подальшому розвитку проекту та зможуть особисто представити його на Finovate 2019 у Сан-Франциско.

За даними оргкомітету GHW 2018, на хакатоні зібралися понад 1 000 фахівців, менторів та підприємців, щоб вирішити, якими будуть технології майбутнього. Окрім ПриватБанку та Mastercard, серед партнерів і менторів хакатону були представники фондів WNISEF, Horizon capital, Funcubator, AVentures Capital, засновники та топ-менеджери компаній TemplateMonster, Depositphotos і Concepter. Найкращі ідеї отримають можливість для подальшого розвитку, мікрофінансування, гаджети, ліцензії та передплати.

Читайте також: Знижка на зиму: субсидія чи пільга?