Гороскоп на 20–26 лютого для всіх знаків зодіаку

19.02.2023 15:20 Суспільство
Фото: meteoprog.com Фото: meteoprog.com
Близнюкам зірки віщують мир і спокій вдома, Тельцям – зустріч з коханою людиною. Дізнайтесь, чи поталанить вам цього тижня.

ОВЕН 
Виникне безлiч невiдкладних справ – навряд чи їхнє здiйснення пiде вам на користь. Несприятливий час для колективних занять або спільних заходiв, але все виходитиме в планi iндивiдуальної творчостi.
Сприятливi днi –  20, 25; несприятливих  немає.

ТЕЛЕЦЬ 
На початку тижня зустрiч з коханою людиною буде незвичайно пристрасною. Щоб уникнути неприємностей, можливо, вам необхiдно змiнити манеру поведiнки i ставлення до деяких знайомих.
Сприятливий день –  24; несприятливий – 21.

БЛИЗНЮКИ 
Вдома пануватимуть мир i спокiй, настрiй i самопочуття будуть на висотi. На роботi, можливо, доведеться вирiшувати правовi та юридичнi питання, звертатися до суду.
Сприятливi днi –  21, 24; несприятливий –  22.

РАК 
Будьте уважними у виборi партнерiв – можливо, це надовго. В середу не поспiшайте давати згоду, iнакше можливi помилки, що обiцяють серйознi наслiдки у вiдносинах з людьми.
Сприятливi днi –  22, 25; несприятливий –  20.

ЛЕВ 
Ваше почуття може зашкодити вашiй кар’єрi на початку тижня. Але чудовий i бойовий настрiй у п’ятницю, одержаний разом з ранковим зарядом бадьоростi, сприяє вашому самоствердженню.
Сприятливий день – 23; несприятливий – 20.

ДIВА 
Ваша прямота i вiдвертiсть допоможуть розвiяти недомовки. Спроби почати що-небудь нове не увiнчаються успiхом, зустрiчi, призначенi на другу половину тижня, вiдмiнятимуться з незалежних вiд вас причин.
Сприятливі дні –  20, 25; несприятливих немає.

ТЕРЕЗИ 
Ви станете ще серйознiшими i працелюбнiшими. Роботи буде знову багато, але вона, як нiколи, вас дратує i стомлює.
Сприятливi днi –  22, 24; несприятливий – 21.

СКОРПIОН 
Любовнi розчарування будуть вами переноситися важко. Протягом тижня слiд уникати категоричностi думок та iндивiдуальної роботи, що вимагає зосередженостi.
Сприятливi днi – 20, 26; несприятливий – 24.

СТРIЛЕЦЬ 
Цілком можливо, що дехто може неправильно розцiнити вашу дiлову активнiсть i вважати вас надмiрно самовпевненими.
Сприятливі дні –  24, 26; несприятливий – 25.

КОЗЕРIГ 
Чоловiки продемонструють готовнiсть до лицарських вчинкiв. Швидкоплинний службовий роман може викликати вiдкриту неприязнь з боку колег i начальства.
Сприятливi днi – 21, 26; несприятливий –  20.

ВОДОЛIЙ 
Ваша стриманiсть буде сприйнята близькою людиною як неувага, що може призвести до непорозумiнь i образ. Вам не вдасться уникнути неприємної серйозної розмови.
Сприятливий день – 24; несприятливих немає.

РИБИ 
У другiй половинi тижня суворо дотримуйтеся дiєти. Якщо вирiшується житлове питання, то необхiдно буде «покрутитися», щоб не залишитися в дурнях.
Сприятливий день – 26; несприятливий –  22.