Гороскоп на тиждень 11–17 вересня для всіх знаків зодіаку

08.09.2023 17:20 Суспільство

Більшості знаків зодіаку зірки обіцяють з другої половини тижня гарні події: комусь – розрядку від напруги, комусь – безтурботний час, а декому – кардинальні зміни на краще. 

ОВЕН 
Перша половина тижня потребуватиме мобiлiзацiї всiх сил i рiшучостi вiдстояти свої позицiї та iнтереси. Не ризикуйте, але наполягайте на тому, що для вас життєво важливо. З четверга почнеться вже сприятливiший етап. Можна буде подумати про вiдпочинок, подорожi, розваги. Потрiбно привести до ладу свої справи – незабаром у життi з’являться новi цiкавi теми.
Сприятливi днi – 15, 17; несприятливий – 12.

ТЕЛЕЦЬ 
Напружена атмосфера послужить хорошим допiнгом для кар’єрного зростання. Головне – зберегти порядок i стабiльнiсть у всiх важливих для вас сферах i до четверга не провокувати партнерiв на сварки. Друга половина тижня принесе вiдчуття розрядки i можливостi нарештi зайнятися тим, до чого лежить душа.
Сприятливий день – 13; несприятливий – 11.

БЛИЗНЮКИ
Ви можете виявитися тiєю людиною в колективi, яка знайде шляхи виходу зi складних ситуацiй, установить новi зв’язки, домовиться з потрiбними людьми. Оптимiстичнiше дивитися на те, що вiдбувається, ви зможете з четверга. Плануйте поїздки, покупки, розваги.
Сприятливi днi – 11, 17; несприятливий – 14.

РАК 
Це завершуючий акорд у подiях кiлькох останнiх тижнiв. I з четверга ви вже почнете бачити безтурботнi сни. Домашнi справи набудуть першорядного значення. Плануйте початок ремонту з наступного тижня, якщо в цьому є потреба. Недiля – дуже важливий для вас день. З нього для вас почнеться новий i вже цiкавiший етап життя.
Сприятливий день – 15; несприятливий – 16.

ЛЕВ 
Цей тиждень може принести iстотнi змiни у важливих для вас питаннях. Проблем не уникнути, але навiть у такий час вiдчуття власного стилю вас не зрадить. I все, що ви робите, буде наповнене сенсом i приверне до вас союзникiв та нових партнерiв. З четверга вiдбудуться кардинальнi змiни, якась частина питань вирiшиться без вашої участi. 
Сприятливий день – 15; несприятливий – 12.

ДIВА 
Прагнiть передбачати хiд подiй, щоб бiда не пiдкралася несподiвано. У справах керуйтеся тiльки здоровим глуздом i не поспiшайте впроваджувати нововведення – вiрогiднi прорахунки i втрати. У дальнiх подорожах можливi романтичнi знайомства. З четверга життя буде більш сповненим, а у важливих ситуацiях можна чекати ясностi i позитивних змiн.
Сприятливi днi – 13, 14; несприятливий – 11.

ТЕРЕЗИ 
Незважаючи на напружену атмосферу в оточеннi, вашi матерiальнi перспективи полiпшуватимуться. А вiдношення начальства стане прихильнiшим, оскiльки саме вам вдасться побачити навiть у складних ситуацiях рацiональне зерно. Друга половина тижня вiдкриє перспективи вiдразу в кiлькох напрямах. Кардинальнi змiни пiдуть на користь.
Сприятливий день – 12; несприятливих немає.

СКОРПIОН 
Будьте готовими до перевантажень i випробувань на мiцнiсть. Доведеться проявляти лiдерськi якостi й тягнути основне навантаження. З четверга – зовсiм iнша справа. Вiдбудеться iстотне зрушення в справах, вам тiльки залишиться скористатися можливостями, що вiдкриваються, i пiдтримкою однодумцiв. Можна планувати вiдпустку, подорожi.
Сприятливi днi – 12, 17; несприятливий – 16.

СТРIЛЕЦЬ 
Цей тиждень буде тестом вашим здiбностям знаходити вихiд з будь-якої ситуацiї. До четверга покладайтеся тiльки на себе, але дiйте рацiонально. З другої половини тижня життя наповниться новими iдеями, пiднесенням вiд нових перспектив i можливостей. Не поспiшайте вносити в своє життя реальнi змiни. Якщо є можливiсть, вiзьмiть вiдпустку. 
Сприятливий день – 12; несприятливий – 17.

КОЗЕРIГ 
З кардинальними змiнами краще почекати до четверга. Перша половина тижня – один з ключових перiодiв у роцi, коли оточуючi оцiнять вашу здатнiсть не вiдступати вiд вибраного шляху. На вихiдних у вас може вiдкритися друге дихання. Не забувайте про своє здоров’я, знаходьте час для вiдпочинку. А глобальні проєкти розпочинайте тiльки з нового тижня.
Сприятливi днi – 11, 16; несприятливий – 17.

ВОДОЛIЙ 
Ви можете опинитися на гребенi хвилi пiд час шторму, який триватиме до четверга. Вiддавайтеся течії, не соромтеся просити про допомогу тих, хто володiє владними повноваженнями. З другої половини тижня випробування залишаться позаду i можна зважуватися на експерименти. До недiлi не поспiшайте нiчого мiняти в партнерських вiдносинах, але спробуйте досягти ясностi.
Сприятливий день – 11; несприятливий – 12.

РИБИ 
Цей тиждень пiднесе свої «сюрпризи». Щоб упоратися з навантаженням, розставте прiоритети i не вiдволiкайтеся на другоряднi справи. Якщо у вас є пiдлеглi люди, проявiть бiльше уваги до їхнiх проблем. Пiдтримуйте атмосферу спiльностi, разом шукайте вихiд у складних ситуацiях. З четверга вашi справи пiдуть успiшнiше. Спiльнi заходи зi старими, перевiреними друзями допоможуть вам вiдновити душевну рiвновагу. 
Сприятливi днi – 15, 17; несприятливий – 14.