Гороскоп на тиждень 27 травня – 2 червня для всіх знаків зодіаку

24.05.2024 17:20 Суспільство
Фото: uzhgorod24.com Фото: uzhgorod24.com

У Водоліїв – несприятливий тиждень для спілкування, Левів можуть чекати фінансові втрати, а Овнам зіркі обіцяють, що все буде відбуватися якнайкраще. 

ОВЕН
Тиждень сприятливий і для роботи, і для відпочинку. Ймовірно, не буде жодних перешкод, неприємності оминуть Овнів, вийде все, що вони собі намітять. Середина тижня відкриє перед Овнами широкі можливості для активного відпочинку, спілкування, творчості й самовираження. Можливо, відбудеться якась важлива подія.
Сприятливі дні: 1; несприятливі: 3.

ТЕЛЕЦЬ
Тиждень має подвійну характеристику. У першій половині тижня Тельцям слід бути пильними: прибуток так само вірогідний, як і втрати. Довірливе спілкування можливе тільки з близькими людьми. У другій половині тижня негативні тенденції йдуть на спад. Посилюються аура та здатність впливати на оточення.
Сприятливі дні: 2; несприятливі: 4.

БЛИЗНЮКИ
Напружений тиждень стосовно особистих справ. Вірогідний великий скандал, можливий навіть розрив відносин з давнім партнером. Водночас тиждень сприятливий для прогулянок, контактів, подорожей. Імовірно, Близнюкам вдасться зав’язати кілька нових ділових знайомств, які допоможуть їм надалі.
Сприятливі дні: 1; несприятливі: 31.

РАК
Раки можуть ухвалити безпомилкове рішення з найважливіших питань і залишаться задоволеними собою і своїми партнерами. Цілком імовірно, що поява на шляху Раків невеликих труднощів підштовхне їх до ризикованих і навіть необачних дій. Друга половина тижня обіцяє вдале вирішення всіх проблем. Можлива подорож, результатами якої багато хто буде задоволений.
Сприятливі дні: 30, 3; несприятливі: 2.

ЛЕВ
Існує вірогідність значних фінансових втрат у результаті крадіжки, пограбування або невдалої покупки. Уникайте конфлікту з незнайомими людьми. Відвага й сміливість цього разу можуть погано прислужитися. Прийом гостей, зустрічі з родичами або близькими друзями можуть призвести до конфліктів і розбіжностей.
Сприятливі дні: 2; несприятливі: 31.

ДІВА
Ви зможете з блиском проявити себе на будь-якому терені. Проте прагнення братися за здійснення глобальних проєктів може обернутися проти вас. Тиждень примирень, душевного та емоційного підйому. Цього тижня в багатьох Дів з’явиться ніби внутрішнє бачення, осяяння. І навпаки, людина може поводитися як сліпець у побутових ситуаціях.
Сприятливі дні: 29, 2; несприятливі: 30.

ТЕРЕЗИ
Тиждень має неоднозначну характеристику. Ваше становище в усіх сферах життя перебуває в нестійкому стані: удача так само вірогідна, як і невдача. Тривожний період, пов’язаний з виникненням і загостренням захворювань, передчуттям нещастя, очікуванням недобрих звісток. Не можна перенавантажувати зір. Ви можете незаслужено образити близьку людину одним необережним словом.
Сприятливі дні: 30; несприятливі: 2.

СКОРПІОН
Скорпіонів чекають розчарування та обмани. Це може спрацювати як спусковий гачок для нервового зриву або депресивного стану. Друга половина тижня налаштовує на просування в наміченому напрямі. Талановиті можуть досягти значних висот у житті, – але можуть і занапастити свій талант, використавши його на досягнення недоброчесної мети.
Сприятливі дні: 1; несприятливі: 3.

СТРІЛЕЦЬ
Напружений тиждень. Вірогідний великий скандал або розрив відносин з давнім другом. Сварки та взаємні образи можуть повністю виключити можливість примирення. Імовірні негативний вплив або помилкова порада, що можуть призвести до фінансових втрат або негативно позначитися на особистому житті. Будьте напоготові буквально в усьому.
Сприятливі дні: 2, 3; несприятливі: 31.

КОЗЕРІГ 
Козероги не будуть здатні до активної діяльності. Вірогідні нез’ясовна печаль, нудьга, сонливість. Багатьом Козерогам буде важко впоратися з цими станами самотужки. Тиждень припускає зростання енергетичного потенціалу, особистої чарівності, шарму. Не виключено, що Козероги зустрінуться з цікавими людьми, абсолютно протилежними їм за своїм світоглядом і способом життя.
Сприятливі дні: 4; несприятливі: 2.

ВОДОЛІЙ
Несприятливий тиждень для спілкування: люди, з якими Водолії познайомляться, можуть відіграти в їхньому житті негативну роль. У першій половині тижня вірогідні дисгармонія у спілкуванні, нападки та причіпки з боку близьких, поява проблем на порожньому місці. У другій половині тижня у Водоліїв з’явиться надія на краще майбутнє.
Сприятливі дні: 3; несприятливі: 2.

РИБИ
Тиждень характеризується помилками. Несприятливий час для укладення шлюбу, переїзду, подорожей. Не все лагодитиметься вдома і на роботі. Можливо, Риби будуть зайняті професійними проблемами навіть вечорами. Тиждень характеризується зловживанням владою, злістю, гнівом. Риби опиняться під впливом негативних емоцій, про що потім жалкуватимуть.
Сприятливі дні: 30, 2; несприятливі: 4.

Автор: Ірина Мнішек